Strona wykorzystuje pliki cookies , prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony!

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

wnj

 

 

"Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję i radość."

(św. Jan Paweł II)

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei

i miłości, pozwalających z ufnością spoglądać w przyszłość życzą -

Prezes i Rada Lubelskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

 

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna uprzejmie informuje, że biuro Izby w związku z obostrzeniami epidemicznymi jest czynne w poniedziałek, środę i piątek w godzinach  830-1300. Obowiązują wszyskie aktualne zasady i ograniczenia związane z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Oferta pracy w PIW Gryfino

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Gryfinie informuje o wolnym stanowisku pracy dla lekarza weterynarii na etacie Zastępcy Powiatowego Lekarza Weterynarii w Gryfinie. Praca i zarobki atrakcyjne. W przypadku konieczności zapewnimy finansowanie studiów podyplomowych. Zgłoszenia i oferty prosimy kierować do Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Szczecinie, ul. Ostrowicka 2, 71-337 Szczecin, tel. 91 4898200, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Gryfinie, ul. Armii Krajowej 78, 74-100 Gryfino, tel. 602650670, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.